Aukštyn

Pristatymas

PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE!

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti užpildant formą: „Klauskite mūsų“ ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos susisieksime su Jumis asmeniškai. PRISTATYMO KAINA

Prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra 3 EUR, pasirinkus DPD Pick up taškus, 4 EUR – pristatant prekes į namus, nepriklausomai nuo prekių dydžio (išskyrus Kuršių Neriją**). Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma išrašytoje sąskaitoje-faktūroje. 

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Siuntos klientams yra pristatomos per kurjerių tarnybą darbo dienomis nuo 8 ir 17 val. Konkrečios pristatymo valandos nurodyti kurjeriui nėra galimybės. Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jus atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu,grynais pinigais pristatymo metu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną (jeigu prekė yra centriniame sandėlyje)).

PRISTATYMO SĄLYGOS

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes, kurjeris užsakyme nurodytu telefonu atsiųs SMS pranešimą su nurodytu siuntos numeriu ir planuojamu pristatymo laiku. 

Pranešime nurodytu telefono numeriu susisiekus su kurjerių tarnyba ir nurodžius siuntos numerį, galite pakoreguoti pristatymo adresą. Jei pristatymo adresas yra didžiuosiuose miestuose*, galite pasirinkti Jums patogesnę pristatymo laiko zoną.

SVARBU

– Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.
– Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

DĖMESIO!

– Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. 
– Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
– Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
– Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Didieji miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena. PASTABA: tik miestui priklausantys adresai. Netaikoma priemiesčio ar rajono adresams.
** Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 26,06€.
*** Prekių pristatymas į užsienio valstybes kainuoja papildomai. Suma už transportą į užsienio valstybes pridedama prie bendros užsakymo sumos.  Apie siuntos kainą informuosime Jus el. paštu arba telefonu, stengsimės pasiūlyti pigiausią pristatymo kainą.
**** Prekių pristatymas šeštadienį papildomai kainuoja 2,89€.